Publikováno: 2.5.2016 | Autor: admin

Dospělým pacientům nabízíme možnost využití nadstandardních ubytovacích služeb, které umožní Vám i Vašim blízkým během hospitalizace větší pohodlí a soukromí.

V případě zájmu o rezervaci nadstandardního pokoje, kontaktujte, prosím, přímo konkrétní oddělení, kde budete hospitalizováni. Domluvte se, zda je k dispozici tento typ pokoje, jaké jsou podmínky, jaká je cena a sjednejte si rezervaci pokoje.

Nadstandardní pokoje poskytujeme na těchto odděleních

• Gynekologickém: 1 pokoj - Kategorie „B“
  • Porodnickém: 2 pokoje -  Kategorie „C“
  • Chirurgickém (stanice I): 2 pokoje -  Kategorie „A“
  • Interním (akutní lůžka): 1 pokoj -  Kategorie „A“
                      (ošetřovatelská lůžka): 1 pokoj -  Kategorie „A“

Rozdělení nadstandardních pokojů

Kategorie „A“ – základní vybavení pokoje, lůžko pro rodinného příslušníka (event. přistýlka), telefon, telefonní přípojka, WC a koupelna společné.

Kategorie „B“ – vybavení pokoje dle kategorie „A“, varná konvice, televizor, nádobí, půjčování denního tisku, knih, domácí prostředí.

Kategorie „C“ – vybavení pokoje dle kategorie „A“ a „B“, lednice, skříň, křesla, konferenční stolek, WC vlastní.

Upozorňujeme pacienty, že nadstandardní pokoje nemají klimatizaci.

Náklady na pobyt rodičů s nemocnými dětmi do 6 let jejich věku (tj. strava a další náklady související s pobytem v nemocnici) hradí zdravotní pojišťovny jako součást léčby dítěte. Rodič i dítě však platí zákonem stanovený regulační poplatek, pokud není stanoveno jinak. Pokud rodič požádá o ubytování na nadstandardním pokoji v rámci hospitalizace s dítětem, zaplatí za tuto službu dle platného ceníku LNaP, a.s.