Archiv:

5.1.2021

UZAVŘENÍ Dětské ambulance_VILÉMOV, DOLNÍ POUSTEVNA, RYBNIŠTĚ

Z důvodu nemocni (bohužel Covid se nevyhýbá ani naší ordinaci), jsou ambulance  do odovolání UZAVŘENÉ. Ošetření je možné po TELEFONICKÉ DOHODĚ 412 359 329 na dětském oddělení v Rumburku.

4.1.2021

Testování antigenními testy pro veřejnost pouze přes rezervační systém:

Testování na COVID-19 PCR test na objednání,  bez samoplátců

1. Žádanka  -  je vystavena lékařem nebo KHS v centrálním registru. Nepřijímáme tištěné žádanky.

2. Zavolejte na telefonní číslo: 722 402 941 (telefon bude dostupný PO – Pá v pracovní dny od 07:00 – 11:00 hodin, v ostatních časech bude telefon nedostupný)

• - Telefonicky Vám bude sdělen termín a čas odběru. Osobní objednání není z organizačních důvodů možné.
  • - Pro telefonickou objednávku je potřeba nahlásit jméno, příjmení, rodné číslo a zdravotní pojišťovnu pacienta, pro vyhledání žádanky v registru.

3. Odběrové místo - PAVILON I (pavilon u bazénu), adresa U Nemocnice 1298/6, Rumburk.

4. Na objednaný termín a čas se dostavte na odběrové místo (nejlépe autem, můžete i pěšky), kde se prokážete dokladem totožnosti.  Z auta nebudete vystupovat,  odběr se provede v autě. Pacient, který nebude objednán,  nebude odebrán. ( K odběru je potřeba nosného roztoku, který se musí připravit. )

5. Výsledek vyšetření bude zaslán sms zprávou do telefonu, který jste zadali do žádanky přes lékaře či KHS, týž den po odběru ve večerních hodinách, nejpozději do druhého dne.

Testování  na COVID 19 antigenními testy pro veřejnost

LEDEN:
  4.,5.,6.,11.,12.a 13.

1. KROK – OBJEDNEJTE SI KONKRÉTNÍ DATUM A ČAS  - pouze přes rezervační systém viz. níže:

2. Adresa odběrového místa na antigenní testy: Lesní 1062/26, Rumburk – Pavilon Podhájí

Dostavte se na daný termín. Na místě dodržujte rozestupy a mějte nasazenou ústenku, dále se držte dalších pokynů.

Pro oba druhy vyšetření platí:

Odběry na vlastní žádost  (bez doporučení lékaře, tedy samoplátce) NEprovádíme.

Seznam odběrových míst pro samoplátce viz. odkaz: