Archiv:

Lužická nemocnice hledá odborníky na pozice

LÉKAŘ/LÉKAŘKA PLICNÍ AMBULANCE

SANITÁŘ

Otevření stomické a proktologické ambulance

Vážení pacienti,
s potěšením Vám oznamujeme, že jsme v říjnu znovu otevřeli Stomickou a proktologickou  ambulanci
Ordinace se nachází na adrese U Nemocnice 1298/6 – PAVILON I. Více informací o ordinaci a jejích službách naleznete  zde proklik na stoma poradnu.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na personál ambulance tel. 412 359 239

Rekonstrukce na  PAVILONU I (U Nemocnice 1398/6)- POKRAČUJE
19.9.2018 PřílohaPDF

Rekonstrukce na PAVILONU I (U Nemocnice 1398/6)- POKRAČUJE

VÁŽENÍ

v minulém měsíci byly zahájeny stavební práce na rekonstrukci Pavilonu I, které měly být dokončeny začátkem měsíce září. Bohužel, úpravy si při realizaci vyžádaly vícepráce, a proto se protáhnou i do dalšího měsíce.

Za komplikace způsobené s prodloužením rekonstrukce se omlouváme. Pevně věříme, že se Vám nová oddělení budou líbit! Prohlédněte si fotky ze zrekonstruovaných prostor.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

OZNÁMENÍ_GYNEKOLIGICKÁ AMBULANCE_POLIKLINIKA
21.8.2018

OZNÁMENÍ_GYNEKOLIGICKÁ AMBULANCE_POLIKLINIKA

V PONDĚLÍ 29.10.2018 bude gynekologická ambulance na poliklinice z důvodu čerpání DOVOLENÉ UZAVŘENA - akutní stavy ošetří gynekologická ambulance v nemocnici.

Děkujeme za pochopení.

17.7.2018

Ve čtvrtek dne 2. 8. 2018 cca od 14: 00 hodin bude na RDG pracovišti_ PAVILON I ( U Nemocnice  1298/6)  probíhat měření - pravidelná roční zkouška provozní stálosti, toto potrvá cca 4 hodiny. Případný velmi nutný (statim) rentgen - bude umožněn.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

10.7.2018

Interní akutní lůžka - provoz obnoven

Zrušení přechodného uzavření interního oddělení a příjmové ambulance. Dle původního sdělení byl provoz interního oddělení, JIP a příjmové ambulance zahájen v plném rozsahu dne 9.7.2018 v 7:00 hodin.

Prázdninový provoz v nemocnici

Vážení,

s letními měsíci nastupuje i v nemocnici prázdninový provoz. Některá oddělení a zejména některé odborné ambulance omezují své ordinační hodiny. Proto prosíme všechny návštěvníky a pacienty, aby se před návštěvou nemocnice vždy podívali na stránky oddělení, kam se chystají. Na nich jsou informace o uzavírkách či omezeních pravidelně aktualizovány.

Děkujeme za pochopení.

5.3.2018 PřílohaPDF

Oční ambulance Lužické nemocnice poskytuje komplexní péči v oblasti očního lékařství, zaměřuje se i na operace šedého zákalu.