Archiv:

19.3.2019

OZNÁMENÍ - MUDr. Jindřiška Nová – RHB nebude celý duben ordinovat. Provoz rehabilitace nebude přerušen. Děkujeme za pochopení.

12.3.2019 PřílohaPDF

INTERNÍ ODDĚLENÍ se přestěhovalo do PAVILONU I (U Nemocnice 1298/6), včetně odborných ambulancí

Po odstěhování interního oddělení  zůstávají na Pavilonu II (Lesní 1062/26) v provozu:

• Ošetřovatelská lůžka
  • RHB
  • RDG  - detašované pracoviště pro potřeby LNaP a plicní ambulance
  • OKBH
  • GIT ambulance – tato ambulance bude také přestěhována do Pavilonu I – rekonstrukce pokračuje – děkujeme za pochopení a vstřícnost. O ukončení budete včas informováni.

Po ukončení celkové rekonstrukce připravujeme Den otevřených dveří, kde budete mít možnost navštívit tyto zrekonstruované prostory nemocnice.

OZNÁMENÍ_RDG
4.2.2019 PřílohaPDF

OZNÁMENÍ_RDG

Z důvodu čerpání DOVOLENÉ se nebudou provádět SONA prsou a kyčle u novorozenců.

19. února - prsa

22. února a 22. března - kyčle

Lužická nemocnice hledá odborníky na pozice

LÉKAŘ/LÉKAŘKA PLICNÍ AMBULANCE

SANITÁŘ

Otevření stomické a proktologické ambulance

Vážení pacienti,
s potěšením Vám oznamujeme, že jsme v říjnu znovu otevřeli Stomickou a proktologickou  ambulanci
Ordinace se nachází na adrese U Nemocnice 1298/6 – PAVILON I. Více informací o ordinaci a jejích službách naleznete  zde proklik na stoma poradnu.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na personál ambulance tel. 412 359 239

Rekonstrukce na  PAVILONU I (U Nemocnice 1398/6)- POKRAČUJE
19.9.2018 PřílohaPDF

Rekonstrukce na PAVILONU I (U Nemocnice 1398/6)- POKRAČUJE

VÁŽENÍ

v minulém měsíci byly zahájeny stavební práce na rekonstrukci Pavilonu I, které měly být dokončeny začátkem měsíce září. Bohužel, úpravy si při realizaci vyžádaly vícepráce, a proto se protáhnou i do dalšího měsíce.

Za komplikace způsobené s prodloužením rekonstrukce se omlouváme. Pevně věříme, že se Vám nová oddělení budou líbit! Prohlédněte si fotky ze zrekonstruovaných prostor.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

17.7.2018

Ve čtvrtek dne 2. 8. 2018 cca od 14: 00 hodin bude na RDG pracovišti_ PAVILON I ( U Nemocnice  1298/6)  probíhat měření - pravidelná roční zkouška provozní stálosti, toto potrvá cca 4 hodiny. Případný velmi nutný (statim) rentgen - bude umožněn.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ