Archiv:

O Z N Á M E N Í
28.5.2019

O Z N Á M E N Í

Lužická nemocnice a.s., Rumburk oznamuje, že z důvodu čerpání dovolených bude v době od :

• 31.5. – 31.8. přestěhováno oddělení ošetřovatelských lůžek a následné péče z Pavilonu II. (Podhájí) do Pavilonu I. (chirurgie) na adresu U Nemocnice 1298/6, Rumburk.
  • 26.6. – 7.7. uzavřeno oddělení pediatrie a dětská střediska při dětském oddělení – Rybniště, Vilémov, Dolní Poustevna. Eventuální zástup zajištěn MUDr. Palackou ve Varnsdorfu, MUDr. Talanov ve Šluknově. Oddělení pediatrie bude znovu otevřeno 8.7. v 7:00 hodin.
  • 2.7. – 18.8. uzavřena gynekologická stanice s ambulancí, znovu otevřeno 19.8. v 7:00 hodin.

Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.

14.5.2019

Pronájem nebytového prostoru

LNaP, a.s. nabízí k pronájmu nebytové prostory v 1. patře objektu Poliklinika na adrese Jiráskova č. p. 1378 v rozsahu místností – ordinace, denní místnost, RTG, kancelář, temná komora. Cena a termín nastěhování dohodou.

V případě zájmu či dotazů se obracejte na Ekonomický úsek nemocnice, tel.: 412.359.527, e-mail: sekretariat@nemrum.cz

Průvodce pro pacienta

Lužická nemocnice vydává informační brožury „Průvodce pro pacienta“.  V průvodci pacienti kromě základních údajů o nemocnici najdou pohromadě potřebné praktické informace. Dozví se, jaké služby jim a návštěvníkům nabízíme. Důležitou součástí je část věnovaná hospitalizovaným pacientům včetně vnitřního řádu oddělení, práv a povinností atd..Brožura bude pacientům a návštěvníkům nemocnice k dispozici zdarma od začátku května na všech odděleních nemocnice (lůžkových i ambulantních částí).

Věřím, že se Vám, pacientům a návštěvníkům průvodce bude líbit a informace v něm obsažené budou přínosem.

30.4.2019

OZNÁMENÍ_RDG _ v pátek 10.05.2019 nebude SONO dětských kyčlí

17.4.2019

OZNÁMENÍ_ORTOPEDICKÁ AMBULANCE_POLIKLINIKA

DOVOLENÁ  pátek 9.5.2019

17.4.2019

OZNÁMENÍ_GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE_nemocnice

Lužická nemocnice informuje, že vždy od čtvrtka 14:00 hodin do neděle 15:00 hodin není v provozu gynekologická ambulance (adresa U Nemocnice 1298/6, Pavilon I). V tuto dobu doporučujeme pacientkám v případě akutních obtíží, včetně těhotenských potíží, navštívit okolní nemocnice (Děčín, Česká Lípa, Liberec). Ošetřujeme pouze pacientky do 20. týdne těhotenství.

8.4.2019

OZNÁMENÍ_RDG

Ultrazvukové vyšetření prsů (SONO) nebude provádět ve dnech 30.04., 07.05., 14.05., 21.05.

Děkujeme za pochopení.

19.3.2019

OZNÁMENÍ - MUDr. Jindřiška Nová – RHB nebude celý duben ordinovat. Provoz rehabilitace nebude přerušen. Děkujeme za pochopení.

12.3.2019 PřílohaPDF

INTERNÍ ODDĚLENÍ se přestěhovalo do PAVILONU I (U Nemocnice 1298/6), včetně odborných ambulancí

Po odstěhování interního oddělení  zůstávají na Pavilonu II (Lesní 1062/26) v provozu:

• Ošetřovatelská lůžka
  • RHB
  • RDG  - detašované pracoviště pro potřeby LNaP a plicní ambulance
  • OKBH
  • GIT ambulance – tato ambulance bude také přestěhována do Pavilonu I – rekonstrukce pokračuje – děkujeme za pochopení a vstřícnost. O ukončení budete včas informováni.

Po ukončení celkové rekonstrukce připravujeme Den otevřených dveří, kde budete mít možnost navštívit tyto zrekonstruované prostory nemocnice.