Archiv:

12.3.2021

OTEVŘENÍ COVIDOVÉ JEDNOTKY

Krajská majetková p.o. středisko Lužická nemocnice Rumburk po dohodě s  vedoucím odboru zdravotnictví Ústeckého kraje Ing. Petrem Severou, oznamuje, že od pondělí 15. března 2021  7:00 hod. zprovozní rezervní kapacitu 37 lůžek s kyslíkem  na Pavilonu II, adresa  1062/26 (Podhájí) pro potřebu léčby COVID 19 pozitivních pacientů. Zaplnění této nové kapacity pro Ústecký kraj bude koordinováno s koordinátorkou kapacit Ústeckého kraje paní MUDr. Evou Smržovou

Informace k očkování učitelů, seniorů 70+ a obecné informace

Základní informační letáky MZČR ke stažení zde.

Očkování COVID-19
29.1.2021

Očkování COVID-19

Očkování v Lužické nemocnici se provádí v areálu Podhájí na adrese Lesní 1062/26 v prostorách bývalé interní ambulance.

Jak rezervovat termín očkování?

1. Zvací SMS Vám bude zaslána z Vašeho preferovaného očkovacího místa na základě reálné dostupnosti vakcíny pro Vaše očkování.
  2. Na stránce https://reservatic.com/ockovani zadáte číslo pojištěnce (občané ČR vyplňují své rodné číslo, cizinci přidělené číslo pojištěnce) a PIN2, který jste obdržel/a ve zvací SMS.
  3. Vyberete vhodný datum a čas rezervace pro Vaše očkování první dávkou.
  4. Termín 2. dávky se vytvoří automaticky za 28 dní ve stejný čas.
  5. Potvrdíte vytvořenou rezervaci kliknutím na „Rezervovat“ a vyčkáte na zobrazení potvrzení o platné rezervaci.
  6. Pokud jste vyplnil/a e-mail, obdržíte potvrzení o platné rezervaci také emailem.
4.1.2021

Testování antigenními testy pro veřejnost pouze přes rezervační systém:

Testování na COVID-19 PCR test na objednání,

1. Žádanka  -  je vystavena lékařem nebo KHS v centrálním registru. Nepřijímáme tištěné žádanky.

2. Zavolejte na telefonní číslo: 722 402 941 (telefon bude dostupný PO – Pá v pracovní dny od 07:00 – 11:00 hodin, v ostatních časech bude telefon nedostupný)

• - Telefonicky Vám bude sdělen termín a čas odběru. Osobní objednání není z organizačních důvodů možné.
  • - Pro telefonickou objednávku je potřeba nahlásit jméno, příjmení, rodné číslo a zdravotní pojišťovnu pacienta, pro vyhledání žádanky v registru.

3. Odběrové místo - PAVILON I (pavilon u bazénu), adresa U Nemocnice 1298/6, Rumburk.

4. Na objednaný termín a čas se dostavte na odběrové místo (nejlépe autem, můžete i pěšky), kde se prokážete dokladem totožnosti.  Z auta nebudete vystupovat,  odběr se provede v autě. Pacient, který nebude objednán,  nebude odebrán. ( K odběru je potřeba nosného roztoku, který se musí připravit. )

5. Výsledek vyšetření bude zaslán sms zprávou do telefonu, který jste zadali do žádanky přes lékaře či KHS, týž den po odběru ve večerních hodinách, nejpozději do druhého dne.

6. Samoplátci  ANO - cena 2000,- Kč  nahlašte při rezervaci  tel.: 722 402 941

Testování  na COVID 19 antigenními testy

1. KROK – OBJEDNEJTE SI KONKRÉTNÍ DATUM A ČAS  - pouze přes rezervační systém viz. níže:

2. Adresa odběrového místa na antigenní testy: Lesní 1062/26, Rumburk – Pavilon Podhájí

Dostavte se na daný termín. Na místě dodržujte rozestupy a mějte nasazenou ústenku, dále se držte dalších pokynů.

3. Samoplátci ANO - cena 300,- Kč (cizinci, občané, kteří prodělali COVID  a jsou v ochranné lhůtě 90 dní, občan, který nesplňuje podmínku testování ob 3 dny)

27.11.2020

PODĚKOVÁNÍ

Lužická nemocnice Rumburk by ráda touto cestou poděkovala za rychlé, vstřícné a bezproblémové vybudování odběrového místa na COVID - 19 v LNaP, a.s. pro občany nejen Šluknovského výběžku. Za následnou vynikající spolupráci a komunikaci s odběrovým místem. KHS Ústeckého kraje, územní pracoviště Děčín, konkrétně PhDr. H. Plaché, I. Dragounové, Kotrbové a dalším zaměstnancům. Laboratoři Zdravotního Ústavu ÚK, konkrétně RNDr. V. Královi, M. Vondrákové Dis, Ing. I. Stiborové, PhD., RNDr. R. Mikešové a dalším zaměstnancům. Hasičskému Záchrannému sboru ÚK (Ústí nad Labem, Rumburk) za vypůjčení a postavení odběrového stanu a v neposlední řadě příslušníkům Městské policie Rumburk za pomoc v organizaci provozu na komunikaci kolem odběrového místa při odběrech.

Velice děkujeme!

hlavní sestra A. Prchalová s odběrovým týmem na COVID-19

PODĚKOVÁNÍ

Pro zdravotníky Lužické nemocnice přinesly zaměstnanci ze supermarketu Billa Varnsdorf  dárkový koš. Čokolády, sušenky, káva, energetické nápoje a další udělaly velkou radost.

Ze srdce Děkujeme!

PODĚKOVÁNÍ Ing. Michalu Osifovi

Sestřičky a lékařky oční ambulance děkují panu Ing. Michalu Osifovi za sponzorský dar a spoluúčast na zlepšení oční ambulance -   vymalování  a výměnu okna.

Věříme, že se Vám nová oční ambulance bude líbit.

Kolektiv oční ambulance

Testování na COVID-19
15.9.2020 PřílohaPDF

Testování na COVID-19

Z důvodu epidemiologické situace,  Lužická nemocnice, a.s. Rumburk,  otevírá od zítra 16.9.2020 odběrové místo pro COVID – 19 pro pacienty se žádankou, nebereme samoplátce. Veškeré informace najdete v příloze, prosíme o jejich dodržování.

2.9.2020 PřílohaPDF

CHIRURGICKÁ AMBULANCE z provozních důvodů uzavřena

Vážení,

z provozních důvodů bude chirurgická ambulance LNaP, a.s. mimo provoz ve službě od 15.00 hod – 7.00 hod. v těchto dnech:

Čtvrtek - 3. 9. 2020

Pondělí - 7. 9. 2020

Středa -   9. 9. 2020

Pátek -   11. 9. 2020

Ranní provoz od 7:00 – 15:00 hod. v těchto dnech bez omezení.

Děkujeme za pochopení.

29.6.2020 PřílohaPDF

Odběrové místo Vdf od 28.7. – 13.8. z důvodu nemoci ZAVŘENO

Vážení pacienti,

Odběrové místo Vdf – od 28.7. – 13.8. z důvodu nemoci ZAVŘENO, možnost odběrů – odběrová místa v Rumburku -  poliklinika, Podhájí.

19.6.2020 PřílohaPDF

Prázdninový provoz v nemocnici

LNaP, a.s. Rumburk  oznamuje úpravu provozů v období červenec – srpen 2020 z důvodů čerpání řádné dovolené.

19.6.2020

OZNÁMENÍ_Mamologická pradna

Každé úterý od 10:00 - 14:00 hodin - je nutné se předem OBJEDNAT tel.č.: 412 359 234, doporučení není nutné, s sebou si přineste výsledek Screeningového mamografického vyšeření.

Mimo provoz 7. a 14. 7. 2020.