Archiv:

5.1.2021

UZAVŘENÍ Dětské ambulance_VILÉMOV, DOLNÍ POUSTEVNA, RYBNIŠTĚ

Z důvodu nemocni (bohužel Covid se nevyhýbá ani naší ordinaci), jsou ambulance  do odovolání UZAVŘENÉ. Ošetření je možné po TELEFONICKÉ DOHODĚ 412 359 329 na dětském oddělení v Rumburku.

4.1.2021

Testování antigenními testy pro veřejnost pouze přes rezervační systém:

Testování na COVID-19 PCR test na objednání,  bez samoplátců

1. Žádanka  -  je vystavena lékařem nebo KHS v centrálním registru. Nepřijímáme tištěné žádanky.

2. Zavolejte na telefonní číslo: 722 402 941 (telefon bude dostupný PO – Pá v pracovní dny od 07:00 – 11:00 hodin, v ostatních časech bude telefon nedostupný)

• - Telefonicky Vám bude sdělen termín a čas odběru. Osobní objednání není z organizačních důvodů možné.
  • - Pro telefonickou objednávku je potřeba nahlásit jméno, příjmení, rodné číslo a zdravotní pojišťovnu pacienta, pro vyhledání žádanky v registru.

3. Odběrové místo - PAVILON I (pavilon u bazénu), adresa U Nemocnice 1298/6, Rumburk.

4. Na objednaný termín a čas se dostavte na odběrové místo (nejlépe autem, můžete i pěšky), kde se prokážete dokladem totožnosti.  Z auta nebudete vystupovat,  odběr se provede v autě. Pacient, který nebude objednán,  nebude odebrán. ( K odběru je potřeba nosného roztoku, který se musí připravit. )

5. Výsledek vyšetření bude zaslán sms zprávou do telefonu, který jste zadali do žádanky přes lékaře či KHS, týž den po odběru ve večerních hodinách, nejpozději do druhého dne.

Testování  na COVID 19 antigenními testy pro veřejnost

LEDEN:
  4.,5.,6.,11.,12.a 13.

1. KROK – OBJEDNEJTE SI KONKRÉTNÍ DATUM A ČAS  - pouze přes rezervační systém viz. níže:

2. Adresa odběrového místa na antigenní testy: Lesní 1062/26, Rumburk – Pavilon Podhájí

Dostavte se na daný termín. Na místě dodržujte rozestupy a mějte nasazenou ústenku, dále se držte dalších pokynů.

Pro oba druhy vyšetření platí:

Odběry na vlastní žádost  (bez doporučení lékaře, tedy samoplátce) NEprovádíme.

Seznam odběrových míst pro samoplátce viz. odkaz:

27.11.2020

PODĚKOVÁNÍ

Lužická nemocnice Rumburk by ráda touto cestou poděkovala za rychlé, vstřícné a bezproblémové vybudování odběrového místa na COVID - 19 v LNaP, a.s. pro občany nejen Šluknovského výběžku. Za následnou vynikající spolupráci a komunikaci s odběrovým místem. KHS Ústeckého kraje, územní pracoviště Děčín, konkrétně PhDr. H. Plaché, I. Dragounové, Kotrbové a dalším zaměstnancům. Laboratoři Zdravotního Ústavu ÚK, konkrétně RNDr. V. Královi, M. Vondrákové Dis, Ing. I. Stiborové, PhD., RNDr. R. Mikešové a dalším zaměstnancům. Hasičskému Záchrannému sboru ÚK (Ústí nad Labem, Rumburk) za vypůjčení a postavení odběrového stanu a v neposlední řadě příslušníkům Městské policie Rumburk za pomoc v organizaci provozu na komunikaci kolem odběrového místa při odběrech.

Velice děkujeme!

hlavní sestra A. Prchalová s odběrovým týmem na COVID-19

PODĚKOVÁNÍ

Pro zdravotníky Lužické nemocnice přinesly zaměstnanci ze supermarketu Billa Varnsdorf  dárkový koš. Čokolády, sušenky, káva, energetické nápoje a další udělaly velkou radost.

Ze srdce Děkujeme!

5.10.2020

OZNÁMENÍ

GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE POLIKLINIKA - 16.11.2020 a od 23.12.2020 do 1.1.2021 - dovolená

POKLADNA POLIKLINIKA 28.12 - 31.12.2020 - dovolená

PODĚKOVÁNÍ Ing. Michalu Osifovi

Sestřičky a lékařky oční ambulance děkují panu Ing. Michalu Osifovi za sponzorský dar a spoluúčast na zlepšení oční ambulance -   vymalování  a výměnu okna.

Věříme, že se Vám nová oční ambulance bude líbit.

Kolektiv oční ambulance

Testování na COVID-19
15.9.2020 PřílohaPDF

Testování na COVID-19

Z důvodu epidemiologické situace,  Lužická nemocnice, a.s. Rumburk,  otevírá od zítra 16.9.2020 odběrové místo pro COVID – 19 pro pacienty se žádankou, nebereme samoplátce. Veškeré informace najdete v příloze, prosíme o jejich dodržování.

2.9.2020 PřílohaPDF

CHIRURGICKÁ AMBULANCE z provozních důvodů uzavřena

Vážení,

z provozních důvodů bude chirurgická ambulance LNaP, a.s. mimo provoz ve službě od 15.00 hod – 7.00 hod. v těchto dnech:

Čtvrtek - 3. 9. 2020

Pondělí - 7. 9. 2020

Středa -   9. 9. 2020

Pátek -   11. 9. 2020

Ranní provoz od 7:00 – 15:00 hod. v těchto dnech bez omezení.

Děkujeme za pochopení.

29.6.2020 PřílohaPDF

Odběrové místo Vdf od 28.7. – 13.8. z důvodu nemoci ZAVŘENO

Vážení pacienti,

Odběrové místo Vdf – od 28.7. – 13.8. z důvodu nemoci ZAVŘENO, možnost odběrů – odběrová místa v Rumburku -  poliklinika, Podhájí.

19.6.2020 PřílohaPDF

Prázdninový provoz v nemocnici

LNaP, a.s. Rumburk  oznamuje úpravu provozů v období červenec – srpen 2020 z důvodů čerpání řádné dovolené.

19.6.2020

OZNÁMENÍ_Mamologická pradna

Každé úterý od 10:00 - 14:00 hodin - je nutné se předem OBJEDNAT tel.č.: 412 359 234, doporučení není nutné, s sebou si přineste výsledek Screeningového mamografického vyšeření.

Mimo provoz 7. a 14. 7. 2020.

9.6.2020

OZNÁMENÍ_UZ prsů

Vyšetření prsů ultrazvukem každé úterý od 11:00-13:00 hodin - BEZ OBJEDNÁNÍ.

14. července - BEZ MAMOLOGICKÉ PRADNY