LDN

Pavla Muchová
vrchní sestra

Pavilon I – U Nemocnice 1298/6, Rumburk 408 01, tel.:  412 332 551

Oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných - LDN se nachází  v přízemí PAVILONU I.

LDN je určeno k ošetřování a doléčování pacientů, jejichž zdravotní stav již nutně nevyžaduje pobyt na akutních lůžkách nebo u nichž není perspektiva brzkého zlepšení jejich zdravotního stavu. Zpravidla se jedná o lidi pokročilého věku, které není z různých důvodů možné ošetřovat v domácím prostředí.

Odbornou péči zajišťuje prim. MUDr. Miroslav Holiš lékař se specializací v oboru geriatrie, zdravotní sestry, ošetřovatelky, sanitářky a sanitáři v nepřetržitém provozu, fyzioterapeuti. Komplexní sociální službu zajišťuje sociální sestra.

Lékaři

• prim. MUDr. Miloslav Holiš

Zdravotní sestry

• Iva Adamcová - staniční sestra

Adresa: Pavilon I – U Nemocnice 1298/6, 408 01 Rumburk

Ústředna telefon: 412 332 551

Návštěvní hodiny - každý den od 14:30 do 16:30 hodin. Po dohodě s ošetřujícím lékařem je podle harmonogramu naplánovaných vyšetření návštěva možná i v jiném čase. Doporučený počet návštěvníků 1-2, leží zde i velmi malí pacienti, na které je potřeba brát ohled.
Zajišťujeme lékařskou pohotovostní službu pro děti a dorost pro spádovou oblast Šluknovského  výběžku.

Ordinační hodiny v době pohotovosti

Všední den 17:00 - 07:00 hodin

Víkend + svátky 24 hodin

Regulační poplatek 90,- Kč se hradí bez ohledu na věk pacienta.