Nově zrekonstruované oddělení chirurgie - OTEVŘENO 17.10. 2018

Publikováno: 17.10.2018 | Autor:

Lužická nemocnice intenzivně pokračuje s rekonstrukcí v PAVILONU I. Poté, co byla otevřena gynekologická stanice (jako součást chirurgického oddělení)  se 17. října přestěhovala chirurgie do přízemí budovy (v minulosti porodnické oddělení).

Chirurgické oddělení získalo během několika týdnů rekonstrukce větší prostor i zcela nový vzhled, díky kterému je pro pacienty příjemnější a komfortnější. Oproti předchozímu stavu mají pacienti k dispozici dva nadstandardní pokoje, kde je kromě televize k dispozici také vlastní sociální zázemí. Denní poplatek dle aktuálního ceníku vyjde na 400 korun. Standardní pokoj je vybaven stolem, židlemi a skříní na osobní věci pacientů. To je velmi pozitivní novinka. Péče je zajišťována na jedno, dvou a třílůžkových pokojích.

Věříme, že nové prostředí bude mít pozitivní vliv jak na personál oddělení, tak i na naše pacienty a jejich návštěvy.