Přechodné uzavření interního oddělení

Publikováno: 1.6.2018 | Autor: Večerek Vladislav

Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. Rumburk oznamuje přechodné uzavření interního oddělení – lůžkové oddělení, jednotka intenzivní péče, příjmová interní ambulance, GIT a kardiologická poradna z důvodu nedostatku personálu, čerpání dovolených a nutných technických oprav na oddělení v termínu od 29.6. do 9.7. 2018 - 7:00 hodin. Příjmová interní ambulance bude uzavřená již od 26.6.od 7:00 hodin, tzn., že akutní nebo plánované příjmy pacientů pro interní lůžka nebo jakékoli ambulantní či odborné vyšetření, provádějící se na interním oddělení, nebude LNaP,a.s. od tohoto datumu poskytovat.

Příjem pacientů a chod ambulancí bude zahájen dnem 9.7.2018 od 7:00 hodin.

V době uzavření interního oddělení Vám budou zdravotní služby poskytnuty v nejbližších nemocnicích ( Děčín, Česká Lípa, Liberec, Ústí nad Labem,...)