NOVÁ ORDINACE „PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ“ ve Šluknově

Publikováno: 28.4.2017 | Autor: Drahotová Erika

Od 8. května 2017 registrujeme NOVÉ PACIENTY

Ordinace se nachází na adrese:  T. G. Masaryka 1055, ŠLUKNOV, tel. číslo. 601 156 483.

Ordinační hodiny:

Pondělí, středa, pátek - 7:00 – 10:00 pouze sestra (registrace nových pacientů)

úterý a čtvrtek od – 7:00 – 15:00 lékař.  Postupně budeme naše služby rozšiřovat i o další ordinační dny.

Služby, které naše ordinace bude svým pacientům nabízet, zahrnují na prvním místě důslednou preventivní péči ve formě pravidelných prohlídek i povinných a nadstandardních očkování. Dále zajišťujeme ošetřovatelskou, diagnostickou, poradenskou, preventivní a léčebnou ambulantní zdravotní péči.

V ordinaci budeme provádět vyšetření pro:

• závodní prohlídky (vstupní, preventivní, výstupní),
  • návštěvní lékařskou službu,
  • laboratorní odběry (krve, moči)
  • očkování - tetan, klíšťová encefalitida, očkování proti chřipce,  žloutenka typu B,
  • řidičský, zbrojní průkaz,
  • potvrzení ke studiu,
  • předoperační vyšetření,
  • posouzení zdravotní způsobilosti,
  • atd.

Registrace u obvodního lékaře je nutná osobně. Platné plné zdravotní pojištění v ČR u některé z těchto zdravotních pojišťoven - VZP, ČPZP, ZPMV, OZP, RBP, ZPŠ, VoZP.

Registrací v naší ambulanci je automaticky ukončena registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře.

V případě jakýchkoliv dotazů, se prosím, obraťte na personál ambulance nebo kontaktujte na telefonu 601 156 483.