Poděkování obci České Kubici za podporu ve formě investiční dotace ve výši 50.000 Kč

Publikováno: 20.12.2016 | Autor: Drahotová Erika

Tímto chceme vyjádřit Poděkování obci České Kubici  za podporu ve formě  investiční dotace ve výši  50.000 Kč.

Na základě podepsané veřejnoprávní smlouvy o poskytnutí dotace s obcí Česká Kubice rozhodlo vedení společnosti Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. realizovat poptávkové řízení na pořízení přístrojového vybavení OKBH - konkrétně se  jednalo o realizaci nákupu automatické promývačky. Celkem byli osloveni tři dodavatelé. Byla vybrána promývačka od firmy Dynex Technologies spol. s r.o. Praha 1. Automatická promývačka slouží k promývání mikrotitračních destiček.

Nákup realizován od společnosti Dynex Technologies spol. s r. o. Praha 1 za celkovou cenu 76.230,- Kč, vč. DPH.

Díky poskytnuté investiční dotaci od obce Česká Kubice došlo k nákupu výše uvedeného přístroje, s příspěvkem ve výši 50.000,- Kč. Toto pořízené vybavení jednoznačně přispěje ke zvýšení komfortu pacientů naší nemocnice a polikliniky při poskytování zdravotní péče a zlepšení pracovních podmínek pro zaměstnance LNaP, a.s.  Bez těchto prostředků by k uvedenému pořízení s největší pravděpodobností nedošlo. Na základě provedeného poptávkového řízení došlo k optimálnímu dosažení požadované kvality (stanovených technických kritérií) a cenové úrovně.