Poděkování za finanční dar

Publikováno: 7.7.2016 | Autor: Drahotová Erika

Město Velký Šenov přispělo částkou 20.000,- Kč na modernizaci přístrojového vybavení Lužické nemocnice a polikliniky

Na základě podepsané darovací smlouvy byla  připsána částka 20.000,- Kč na účet LNaP,a.s. určená na modernizaci přístrojového vybavení ke zvýšení komfortu pacientů - konkrétně se pro naší společnost jednalo o realizaci nákupu „Digitálních tonometrů“ (přístroj, kterým se měří krevní tlak a tepová frekvence).

Toto pořízené vybavení jednoznačně přispěje ke zvýšení komfortu pacientů naší nemocnice a polikliniky při poskytování zdravotní péče a zlepšení pracovních podmínek pro zaměstnance LNaP, a.s..

Děkujeme  městu Velký Šenov za projevenou důvěru a finanční podporu. Poděkování je nejen za nás, zaměstnance LNaP, a.s., ale především za pacienty, o které pečujeme, právě oni tuto pomoc a zkvalitnění péče nejvíce pocítí a jistě i ocení.

clanky5279/img_31481.jpg1 MBDigitální tonometr
Autor: Erika Drahotová | vloženo: 07. 07. 2016, 12:22