Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. přijme ihned do pracovního poměru

Publikováno: 10.2.2016 | Autor: admin

Všeobecné zdravotní sestry, zdravotnické asistenty a porodní asistentky především do lůžkového sektoru.

Dále sanitárku na interní  lůžkové oddělení a atestované zdravotnické laboranty do OKBH.

Všeobecné zdravotní sestry a zdravotnické asistenty  hlavně do lůžkového sektoru

na oddělení.

dále přijmeme ihned:

Vedení společnosti LNaP, a.s. dále nabízí:

• perspektivu budování nového pracovního týmu na oddělení
  • účast na rozvojových projektech oddělení a celé Lužické nemocnice související s centralizací péče a komplexní rekonstrukcí a obnovou zařízení
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování)
  • týden dovolené na zotavenou nad rámec zákonného nároku
  • další výhody

Pokud v tuto chvíli nejsou k dispozici volná místa nebo Vás neosloví žádná z nabízených pracovních nabídek, můžete nám zaslat svůj životopis včetně motivačního dopisu a prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů na adresu: Lužická nemocnice a poliklinika, a.s., Kristýna Šrejmová - personální oddělení, Jiráskova 1378/4, 408 01 Rumburk nebo prostřednictvím emailu srejmova@nemrum.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte, o jakou pracovní pozici máte zájem.

Tímto se zařadíte do databáze uchazečů o zaměstnání v naší společnosti.

Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a prohlašuji, že uvedené informace jsou pravdivé. Souhlasím, aby má osobní data byla uložena ve společnosti Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. do písemného odvolání, nejdéle po dobu 3 měsíců. Jsem si vědom(a), že vyjmutí mých osobních údajů z databáze společnosti Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. před výše uvedenou dobou bude uskutečněno pouze na můj osobní pokyn, který musí být proveden písemně.

Výše uvedený postup je nezbytný z hlediska zákona na ochranu osobních údajů č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

V případě, kdy součástí životopisu nebo motivačního dopisu nebude prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů, na obdržený životopis nebude Společnost Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. reagovat.