Chirurgické oddělení - ambulance

Publikováno: 20.5.2016 | Autor: admin

Pavilon I (přízemí) – U Nemocnice 1298/6, Rumburk 408 01, tel.: +420 412 359 239
Všeobecná chirurgická ambulance

Všeobecná chirurgická ambulance poskytuje 24 hodinovou péči pacientům s chirurgickými onemocněními a traumaty měkkých tkání i skeletu vyžadující akutní ošetření.

Dále jsou zde zajišťovány kontroly po operacích či po předchozím ošetření, převazy ran, odstranění stehů a další neakutní výkony a vyšetření. Součástí je i malý zákrokový sál, kde se provádí chirurgické ošetření drobných poranění.

Po skončení pracovní doby, víkendový provoz a svátky, je provoz ambulance zajištěn pohotovostní službou pouze při akutních obtížích.
Tato služba podléhá regulačnímu poplatku (od 15:00 hod.)

Lékaři

• ordinují zde lékaři z chirurgického oddělení

Zdravotní sestry

• Hoffmanová Miroslava - vedoucí sestra
  • Diessnerová Darina
  • Eliášová Ivana
  • Gazdová Venuše
  • Kalinová Lenka
  • Viková Klaudie
  • Feherová Alena
  • Havlová Miluše

Adresa: U Nemocnice 1298/6, 408 01  Rumburk, PAVILON I (přízemí)
Telefon:

Ordinační doba

Denně: od 07:00 do 15:00 hodin

Tato služba podléhá regulačnímu poplatku (od 15:00 hod.)